У Кракові стартують курси англійської мови для жінок з України

Метою є допомога у підготовці до співбесіди та навички створення резюме англійською для пошуку роботи у міжнародних компаніях.

У Кракові стартують курси англійської мови для жінок з України

Українок у Кракові запрошують на безплатний курс англійської мови. Метою є допомога у підготовці до співбесіди та навички створення резюме англійською для пошуку роботи у міжнародних компаніях.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl.

Фонди One World-One Heart та Air Liquide запрошують на навчання жінок з України, які приїхали до Польщі після 24 лютого. Курс триватиме шість тижнів й охоплює:

Передкурсовий інтеграційний семінар

  • Коли: 13 січня, 17:00 – 20:00
  • Адреса: św. Filipa 7/5

Підкріплювальний семінар з тренером

  • Коли: 20 січня, 17:00 – 20:00
  • Адреса: św.  Filipa 7/5

Семінар допоможе дізнатися: яка ваша власна компетенція; як розповісти про свої ключові навички, сильні сторони та досвід; як найкраще презентувати себе англійською мовою.

Професійні курси

  • Коли: 18 січня  23 лютого
  • Адреса: św. Filipa, 23/4

У перші два тижні відбудуться заняття під керівництвом досвідченої рекрутерки, яка розповість, як написати резюме, щоб привернути увагу роботодавців. 

Як шукати роботу, щоб її знайти? Чи є LinkedIn обов’язковим? Як говорити з рекрутерами, щоб справити на них враження? На усі ці та інші питання відповість Уршуля Ліпінська-Фаркас, що майже 10 років працювала рекрутеркою у Лондоні та підбирала персонал до компаній Великобританії, Швейцарії та країн ЄС. Серед клієнтів Уршулі  American Express та EasyJet.

З третього по шостий тиждень проходитимуть заняття з англійської мови  двічі на тиждень по 1,5 години щосереди та щочетверга з 17:00 до 18:30 з професійним викладачем англійської мови. 

Курс розрахований на тих, хто володіє англійською мовою на комунікативному рівні.

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, напишіть на електронну адресу [email protected]. Реєструючись на курс, ви обираєте участь у всьому 6-тижневому циклі навчання.

Більше інформації — за посиланням.