У Польщі через ревнощі на українку напала з ножем молода дівчина

Прокуратура висунула звинувачення в спробі вбивства.

У Польщі через ревнощі на українку напала з ножем молода дівчина

У населеному пункті Заваджє неподалік міста Дембіца (Підкарпатське воєводство) 19-річна дівчина напала з ножем на 38-річну українку.

Як пoвідoмляють місцеві ЗМІ, інцидент трапився рано-вранці минулої п'ятниці на одному з паркінгів.

Близько 6:30 громадянка України разом зі своїм знайомим збиралися виїжджати автомобілем, коли до нього раптово підбігла дівчина, відкрила двері з боку пасажирського сидіння й напала з ножем на українку. У підсумку нападниця нанесла їй три удари в область грудної клітки та два в ноги. Потерпіла боронилася, тож отримала не надто важкі травми.

Коли чоловік віз її до лікарні, агресивна дівчина весь час переслідувала їх своїм авто й відстала тільки після того, як побачила по дорозі поліцейських. Щоправда, уникнути затримання їй не вдалося. Правоохоронці прийшли за нею того ж дня, коли 19-річна дівчина вже була в місті Стрижів за приблизно 40 км від Заваджє.

Прокуратура висунула затриманій звинувачення в спробі вбивства. Рішенням суду дівчину взяли під тимчасовий арешт на 3 місяці. Своє провини вона не визнала й пояснила правоохоронцям, що хотіла лише налякати українку, а напала на неї, бо ревнувала її до свого партнера. За інформацією польских ЗМІ, 19-річна дівчина кілька годин чергувала біля автомобіля, аби заатакувати вранці вдвоє старшу від себе жінку.