У Польщі через хейт зачиняється ресторан, де готували українські страви і працювали українки

З самого початку заклад отримав купу проблем з оцінкою в Інтернеті.

У Польщі через хейт зачиняється ресторан, де готували українські страви і працювали українки

У польському місті закривається ресторан, в якому працювало 10 біженок з України.

Як повідомляє Yavp.pl, наприкінці минулого року в місті Катовіце на вул. Chorzowska 7 відкрився ресторан Bistro Kozackie, де готували та обслуговували клієнтів біженці з України.

Ресторан пропонував страви української кухні - борщ, різні супи, котлети по-київськи, пельмені та ін. Кілька днів тому стало відомо, що заклад припиняє роботу. після 30 червня.

“Нам дуже прикро, але, на жаль, ми не можемо ухвалити іншого рішення. У нинішньому вигляді наш малий бізнес функціонує незадовільно”, - йдеться на Faceebok-сторінці ресторану.

Засновник ресторану Пшемислав Солтисік повідомив, що Bistro Kozackie не приносив достатнього прибутку, в тому числі через те, що з самого початку заклад отримав купу проблем з оцінкою в Інтернеті. Зокрема, його почали хейтити через те, що там готують українські страви і працевлаштовують українок. Це не сподобалося багатьом людям, які писали дуже негативні коментарі, навіть не будучи в закладі. Більше того, велику кількість негативних і навіть відверто ксенофобських дописів на Facebook зробили особи, в яких на аватарках красувався російський триколор. Деякі з цих дописів досі присутні в мережі.