У Польщі побили та пограбували двох українців

Причиною нападу стала національність потерпілих, кажуть правоохоронці.

У Польщі побили та пограбували двох українців

Сімнадцять хуліганів напали, побили та пограбували двох українців у Польщі. Вони гатили їх палицями та трубами, з собою мали навіть мачете. Причиною нападу стала національність потерпілих, кажуть правоохоронці.

Інцидент трапився ще 1 серпня цього року після 20.00 у Кам'янці-Зомбковіцькому. До місця, де проживали українці, приїхали півтора десятка хуліганів місцевої команди, пише Super Express.

"У них були закриті обличчя, а з озброєння нападники мали кийки, палиці, труби, мачете і навіть хокейну ключку. Нічим не спровоковані, вони почали погрожувати та бити 44-річного та 18-річного чоловіків лише через їхню національність", — розповіла журналістам Катажина Мазурек з поліції в Зомбковиці-Шльонські.

Побивши чоловіків, нападники вирішили їх пограбувати. "Загалом вони вкрали понад 4000 злотих", — повідомила Катажина Мазурек.

У поліції встановили, що усі сімнадцятеро хуліганів, які напали на українців — мешканці району Зомбковіце. Після встановлення осіб причетних до інциденту почалися затримання.

"Шістьом особам вже висунули звинувачення, одного з них тимчасово заарештували, 5 осіб перебувають під наглядом поліції. Офіцери поліції не виключають нових арештів, пов’язаних із цією справою", – підсумувала речниця.