У Польщі поліція врятувала двох українок

Внаслідок аварії  жінки були заблоковані в сильно пошкодженому транспортному засобі.

У Польщі поліція врятувала двох українок

Інцидент, в якому ледь не загинули громадянки України, стався неподалік міста Ярослав.

Як повідомляє сайт місцевої поліції, українки віком 64 та 87 років їхали автомобілем Toyota, який раптово вилетів з дороги і впав у придорожню канаву. Внаслідок аварії обидві жінки були заблоковані в сильно пошкодженому транспортному засобі.

Першими на місці ДТП з'явилися п’ятеро поліцейських з Плоцька, які чергували на території Ярославського повіту. З автомобіля, який зазнав аварії, виходив дим, що загрожувало пожежою і навіть вибухом, оскільки був також витік бензину та чутно звуки горіння електричних проводів. Один із поліцейських одразу ж полив авто рідиною з вогнегасника, інший від’єднав акумулятор, щоб не допустити загоряння автомобіля.

У цей час інші правоохоронці витягли постраждалих і напівпритомних жінок з авто та надали їм допомогу. Спочатку дістали з салону розбитої Toyota водійку (64-річну жінку) й зупинили у неї небезпечну кровотечу, потім звільнили з ременів безпеку пасажирку, витягли її й відправили в безпечне місце. До приїзду “швидкої” поліцейські стежили за станом здоров'я жінок та охороняли місце події. Згодом постраждалих госпіталізували.