У Польщі скоєно напад на українську родину, яка гуляла містом

Напад на українську родину стався минулої суботи в місті Люблін.

У Польщі скоєно напад на українську родину, яка гуляла містом

Напад на українську родину стався минулої суботи в місті Люблін.

Як пoвідoмляє Yavp.pl, ввечері, близько 21:00, родина у складі жінки, її 13-річного сина та старшої вагітної доньки поверталася додому після прогулянки, коли до них почали чіплятися двоє чоловіків. Спочатку просили закурити, а коли зрозуміли, що перед ними українці, почали їх словесно ображати. Використовували при цьому нецензурну лексику, на кшталт "jeb...ć Ukraińców", та казали “wyp…lać” з Польщі.

Коли підліток сказав, що викличе поліцію, чоловіки зі словесних образ перейшли до фізичного нападу. Повалили хлопця на землю, били кулаками по голові й намагалися відібрати телефон. Дісталося також і вагітній дівчині: її почали штовхати, залишивши низку синців. Постраждалі почали кричати, однак, кажуть, що спочатку ніхто не реагував й не намагався їм допомогти. Однак невдовзі на місце прибула поліція, яку, очевидно, викликав саме хтось зі свідків.

Нападники вже втекли, але їх вдалося швидко затримати, бо українці все ж встигли їх сфотографувати на телефон. Завдяки цьому, правоохоронці легко впізнали чоловіків під час прочісування навколишньої території. Це - 25-річний та 30-річний жителі Люблінського воєводства. Обох затримали. Зараз триває розслідування за фактом побиття неповнолітнього хлопця та образ через національну приналежність.