У Польщі стартував безкоштовний проєкт для молоді з України

Akademia Beyond Borders - це новий проєкт для польської, української та білоруської молоді.

У Польщі стартував безкоштовний проєкт для молоді з України

Akademia Beyond Borders - це новий проєкт для польської, української та білоруської молоді.

Метою цього проєкту є підготовка молоді з Польщі, України та білорусі до лідерства та ефективної соціальної діяльності, внесення змін у свої спільноти, привнесення нової якості в соціальні ініціативи, співпраці з партнерами зі Східної та Центральної Європи.

Участь у проєкті безкоштовна. Усі витрати покриваються організаторами.

Критерії до участі в проєкті Akademia Beyond Borders

  • мати від 18 до 26 років; 
  • мати принаймні один рік досвіду соціальної чи проєктної роботи; 
  • зацікавлення в міжнародній співпраці; 
  • мати підтримку організації чи спільноти, з якою кандидати працюють; 
  • володіти англійською мовою на середньому або просунутому рівні.

Процес набору складається з двох етапів. На першому потрібно до 5 квітня 2023 року надіслати заповнену онлайн-заявку з рекомендаційним листом особи/організації, якою кандидат займається.

Другий етап - це онлайн співбесіда з кандидатом. Співбесіди відбудуться 24-27 квітня 2023 року. У разі запитань пишіть до організаторів: [email protected]

Список учасників, допущених до участі в проєкті Akademia Beyond Borders, буде оголошено у травні 2023 року. Урочиста інавгурація запланована на 24 травня й відбудеться в режимі онлайн.

На учасників з 4 по 10 червня чекає семінар з лідерства та співпраці плюс навчальний візит до міста Гораєць (Підкарпатське воєводство). На 2 серпня запланований воркшоп онлайн, а на 10-16 вересня 2023 - воркшоп з лідерства з візитом до міста Красногруда. Крім того, будуть зустрічі з викладачами: чотири під час навчальних візитів, одна в липні/серпні (онлайн) і одна наприкінці проєкту в грудні 2023 (онлайн).