У Польщі українець напився і погрожував пістолетом на вулиці

Йому загрожує позбавлення волі на строк до 3 років.

У Польщі українець напився і погрожував пістолетом на вулиці

Українці у Польщі скоюють злочини. Так, у Гданську був затриманий українець у нетверезому стані, який мав із собою пневматичний пістолет. Він вихопив зброю і погрожував нею перехожому, пише ukrayina.pl.

У неділю, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік, який ішов вулицею Цистерціанців, погрожував перехожому предметом, схожим на зброю. На вказану ділянку негайно було направлено патруль.

Поліцейські прибули за кілька хвилин і під час огляду території помітили чоловіка, зовнішній вигляд якого відповідав опису злочинця. 33-річного громадянина України затримали. У чоловіка правоохоронці виявили та вилучили пневматичний пістолет. Після перевірки виявилося, що він не заряджений і на його володіння не потрібен дозвіл.

Також виявилося, що 33-річний чоловік був п'яний. Експертиза показала, що у нього в організмі було майже 2,5 проміле алкоголю. Коли порушник протверезів, на нього склали протокол за погрози злочинного характеру. За погрози передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.