У Польщі українку судитимуть за те, що не гляділа за власною дитиною

Жінку затримала поліція. 

У Польщі українку судитимуть за те, що не гляділа за власною дитиною

Нетвереза українка у Польщі пішла на прогулянку з маленьким хворим сином і кількома пляшками пива. Жінку затримала поліція. Тепер їй загрожує суворе покарання, пише ukrayina.pl.

Інцидент стався 1 грудня близько 21:00 в Освенцимі. Поліцейський з Головного управління поліції у Бельсько-Бялі почув дитячий плач, який долинав із сусіднього парку.

Правоохоронець вирішив перевірити, що сталося. Дійшовши до парку, він помітив жінку, яка сиділа на лавці з бляшанкою пива в руці. Біля неї стояв дитячий візочок, у якому плакала дитина. Коли жінка помітила, що до неї наближається чоловік, то схопила візок і швидко попрямувала в бік житлових будинків.

"Поліцейський через оператора екстреної служби 112 викликав поліцейських Освенціма, з якими разом затримав жінку. З’ясувалося, що це 38-річна громадянка України, яка доглядала за своїм дворічним сином. Дитина кашляла, не мала рукавичок і одного черевика", - повідомляє Малгожата Юрецька, речниця поліції Освенцима.

Хлопчика накрили термоковдрою та віднесли до поліцейської машини. Його разом із матір’ю доставили до Освенцимського відділення поліції. У крові жінки виявили 1 проміле алкоголю, а в її сумочці — ще дві пляшки пива.

Малюк отримав від поліції плюшевого ведмедика, а потім його передали під опіку родини. Натомість проти його матері відкрито провадження за підозрою у вчиненні злочину у створенні безпосередньої небезпеки заподіяння шкоди здоров’ю чи життю неповнолітньої особи, над якою вона зобов’язана була піклуватися.

Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років. Матеріали щодо виявленої недбалості у здійсненні піклування також були передані до окружного суду міста Освенцима, відділу сім’ї та неповнолітніх.