У Польщі відкрився ше один інтеграційний центр для біженців з України

У новому центрі працює і центр денного перебування дітей. 

У Польщі відкрився ше один інтеграційний центр для біженців з України

У польскій Зеленій Гурі на вулиці Сікорського запрацював інтеграційний центр для біженців з України. Тут, зокрема, можна отримати безкоштовні психологічні консультації та поради з пошуку роботи.

Допомогою може скористатися кожен українець, пише ukrayina.pl.

"Ми допомагаємо адаптуватися до нашої польської реальності. Пропонуємо психологічні консультації, а також послуги кар’єрного консультанта для людей, які мають проблеми з пошуком роботи, — розповідає координатор осередку Дорота Каспшишак. — Допомагаємо написати CV, радимо, в які компанії влаштуватися на роботу. Розповідаємо, як виглядають питання контракту".

Вона також додає, що в центрі працює масажистка. "Масажі корисні людям, які прийшли сюди з травмою війни і мають проблеми з психічним розблокуванням", — каже вона.

Також у центрі біженці з України можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів і гігієнічних засобівГ

У новому центрі працює і центр денного перебування дітей.

Також біженці з України зможуть вивчати польську мову. "З понеділка по четвер ми проводимо заняття для дорослих, а по п’ятницях — мистецькі заняття для дітей та підлітків. Незабаром ми також запустимо курси англійської мови", — пояснює Дорота Каспржишак.