У Польщі хочуть посадити українця, який заряджав телефон від чужої розетки

Українцю загрожує 5 років позбавлення волі.

У Польщі хочуть посадити українця, який заряджав телефон від чужої розетки

Поліція Варшави затримала громадянина України, який крав електроенергію шляхом незаконного підключення до електрокоробки на вулиці Раковецькій. Чоловік сказав, що не знав про заборону підключатися до джерела електроенергії. Думав, що воно громадське. Але тим не менше йому загрожує 5 років позбавлення волі, пише ukrayina.pl.

До правоохоронів столичного району Мокотув надійшла інформація про те, що водій легкового автомобіля Opel краде електроенергію шляхом незаконного підключення до електрокоробки, розташованої на приватній території. Вони вирішили відвідати вказане місце.

"Під час обходу вони помітили транспортний засіб, який стояв на парковці неподалік від електрокоробки. Зі сторони пасажира був проведений електричний кабель, підключений до незахищеної розетки в електричній коробці", - розказує Івона Кійовська з Головного управління поліції Варшави.

Таким чином чоловік заряджав різні пристрої. Наприклад, обігрівач, зарядний пристрій для телефону та магнітолу.

"55-річний чоловік зізнався у власній необізнаності, що таким чином не можна брати електроенергію. Він думав, що коробка - громадська, і це законно", – каже Івона Кійовська.

Чоловіка затримали. За таке правопорушення польське законодавство передбачає до 5 років позбавлення волі.

Зараз правоохоронці намагатимуться встановити, яких збитків могло завдати незаконне підключення електроприладів.