У Польщі запропонують мільйон дешевих квитків на потяги

Обіцяють, що найдешевші з них коштуватимуть всього 19 злотих.

У Польщі запропонують мільйон дешевих квитків на потяги

Польська залізнична компанія PKP Intercity підготувала мільйон акційних квитків для осінніх поїздок потягами.

Як пoвідoмляє Yavp.pl, продаж мільйона акційних квитків стартує з 1 жовтня. Обіцяють, що найдешевші з них коштуватимуть всього 19 злотих, зокрема на таких сполученнях як Варшава-Гданськ чи Варшава-Краків. А у випадку зі швидкісними потягами Pendolino ціни на акційни квитки стартуватимуть з 49 злотих.

Пасажири, які мають право на пільги, наприклад, учні, студенти або пенсіонери, зможуть скористатися ними при купівлі акційних квитків. Завдяки цьому, кінцева вартість подорожі буде ще нижчою.

Як правило, наявність акційних квитків залежить від популярності того чи іншого потяга. Кількість дешевих квитків на окремих напрямках обмежена, тому, хто перший - той і поїде дешевше. Водночас варто зауважити, що найбільше акційних квитків зазвичай є потяги, які курсують в менш популярні години.

Нагадаємо, минулого року PKP Intercity так само продала мільйон квитків в рамках осінньої спецпропозиції. Тоді акція тривала до кінця листопада.Квитки за знижками були доступні в касах, онлайн і навіть у кондуктора в потязі, а базова знижка складала  45%. Як буде цього разу, стане відомо ближче до 1 жовтня.