У Польщі знову відкрили реєстрацію на фінансову допомогу від IRC

Ця програма призначена для громадян України, які раніше не отримували гуманітарну грошову допомогу і наразі перебувають у Познані й Катовіце.

У Польщі знову відкрили реєстрацію на фінансову допомогу від IRC

2 березня 2023 року благодійна організація International Rescue Committee (IRC) повідомила про прийом нових онлайн-заявок для участі в програмі грошової допомоги. Ця програма призначена для громадян України, які вперше в’їхали до Польщі з України після 1 жовтня 2022 року, раніше не отримували гуманітарну грошову допомогу і наразі перебувають у Познані й Катовіце. Перевагу в отриманні цієї допомоги мають люди, які перебувають в особливо скрутному становищі:

  • багатодітні сім’ї;
  • багатодітні матері;
  • люди з інвалідністю;
  • сім’ї з хронічно хворими людьми.

Заповнити анкету на участь у фінансовій програмі від IRC можна за посиланням. Перш ніж заповнювати заявку на допомогу, варто уважно прочитати умови участі на сайті організації, щоб оцінити, наскільки ви відповідаєте критеріям програми.

Майте на увазі, що само по собі заповнення анкети не гарантує автоматичного запрошення на подальшу участь у програмі. Якщо після розгляду вашої анкети вас виберуть для отримання фінансової допомоги, вам буде надіслано SMS-повідомлення із запрошенням на реєстрацію протягом 10 днів. Учасникам, які отримають запрошення, буде потрібно з’явитися особисто в один із центрів IRC (у Катовіце, Познані або Варшаві).