У Валенсії можна орендувати город і самому вирощувати овочі

В останні роки з'явилося кілька проектів з метою заохочення сталого споживання та збільшення кількості екологічно чистих овочів.

У Валенсії можна орендувати город і самому вирощувати овочі

В іспанській Валенсії в оренду здаються ділянки на міських городах, щоб усі бажаючі могли садити собі овочі. В останні роки з'явилося кілька проектів з метою заохочення сталого споживання та збільшення кількості екологічно чистих овочів, пише espanarusa.com.

Як у місті Валенсія, так і у всій центральній провінції, за невелику плату можна орендувати ділянку землі та виростити власний урожай.

Huertos Valencia Sur

Всього за кілька хвилин від станції метро Valencia Sur знаходиться цей міський город. Там можна орендувати свою ділянку площею від 50 м² з безкоштовним зрошенням та консультацією щодо вирощування.

Horts del Túria

Ці городи, якими керує приватна компанія, мають ділянки від 25 до 50 м². Вони єдині у Валенсії, де ви можете вирощувати власні овочі та зелень серед апельсинових гаїв за кілька метрів від парку Parque Fluvial del río Turia.

Del Camp a la Cuina

Цей міський город Альборайї є одним із найпопулярніших місць для самостійного вирощування овочів та зелені. Занурившись в органічне сільське господарство, ви в компанії таких самих зацікавлених людей зможете вивчити найкращі методи вирощування та споживати на 100% екологічно чисті продукти, вирощені вами особисто.

Horts Urbans AVV

Проект валенсійського району Бенімаклет є новаторським. Це ініціатива Асоціації мешканців району, яким удалося відновити занедбані ділянки землі, щоб створити сільськогосподарські угіддя для вирощування овочів у центрі Валенсії.

Huerta del Perigall

Цей город розташований у Сан-Антоніо-де-Бенагебер і має власний магазин. Він надає в оренду ділянки для вирощування овочів, квітів та зелені вартістю від 25 євро. У вартість оренди входить консультація фахівців із сільського господарства.