У Валенсії пропонують безкоштовні курси англійської, французької та німецької мов

Заняття відбуватимуться з 3 жовтня до 22 грудня, а реєстрація на курси розпочалася вже 1 вересня на офіційному сайті ініціативи.

У Валенсії пропонують безкоштовні курси англійської, французької та німецької мов

Цієї осені Міська рада Валенсії пропонує безкоштовні курси англійської, французької, німецької та валенсійської мов для молодих мешканців Валенсії. За сприяння департаменту у справах молоді було запущено ініціативу «Idiomes Joves», яка включає програму теоретичних та розмовних занять. Ініціатива спрямована на покращення можливостей працевлаштування, мобільності та допомоги у складання офіційних іспитів.

Навчальні курси та розмовні зустрічі будуть проводитись в аудиторіях будівлі Департаменту у справах молоді (Espai Jove VLC), у деяких муніципальних молодіжних центрах, таких як Russafa, Natsaret, Benimaclet, Castellar та Patraix, а також у вигляді онлайн-уроків.

Цього року виділено 570 місць на безкоштовні мовні курси, що на 110 більше, ніж торік. Заняття відбуватимуться з 3 жовтня до 22 грудня, а реєстрація на курси розпочалася вже 1 вересня на офіційному сайті ініціативи. Перед реєстрацією необхідно пройти тест на рівень знання мови.