У Варшаві є шанс безкоштовно отримати ялинку

Загалом роздадуть 2000 ялинок.

У Варшаві є шанс безкоштовно отримати ялинку

Незабаром у Варшаві проведуть дві акції, де кожен зможе отримати безкоштовну ялинку. Загалом роздадуть 2000 ялинок, пише inpoland.net.pl.

Перша нагода цього року виграти безкоштовну ялинку у Варшаві випаде у неділю, 3 грудня. Захід до Дня Святого Миколая відбудеться у зоні відпочинку  Бєлянського районної ради (з боку вулиці Жеромського). Святковий ярмарок розпочнеться о 12 годині, а інші атракціони — о 14 годині. Розваг під час заходу не забракне. Для наймолодших будуть майстер-класи, аніматори та конкурси з призами. Також буде новорічна ілюмінація. Вхід безкоштовний.

Відвідувачі святкового ярмарку в Бєлянах матимуть змогу отримати одну з тисяч заготовлених різдвяних ялинок. Для цього потрібно принести електронне сміття: вживані батарейки (мінімум 15 штук), подовжувачі (мінімум 3 штуки), комп’ютери, зарядні пристрої, електроніку/побутову техніку. Точка прийому буде розміщена на офісній стоянці зі сторони вулиці L. Staffa. Організатори повідомили, що, наприклад, лампочки, люмінесцентні лампи, тонери та чорнила не підлягатимуть обміну. Кожен учасник може отримати лише одне новорічне дерево.

Ще одна нагода отримати безкоштовну ялинку випаде під час урочистого фіналу акції «Ялинка під ялинку» (Choinka pod choinkę), яка проходитиме у столичному районі Бемово. Цьогоріч захід відбудеться на подвір’ї районного уженжу за адресою вул. Powstańców Śląskich 70 у суботу, 16 грудня, з 12:00 до 18:00. У фіналі акції буде розіграно 1000 ялинок.  Організатори свята запевняють,що також підготували різноманітні розваги.