Українці у Польщі можуть отримати фінансову допомогу на ремонт житла

Це можливо завдяки фонду Habitat for Humanity Poland.

Українці у Польщі можуть отримати фінансову допомогу на ремонт житла

Українці, які проживають у Польщі можуть отримати фінансування на проведення ремонтних робіт у своєму житлі. Це можливо завдяки фонду Habitat for Humanity Poland, пише ukrainianinpoland.pl.

Програма від фонду Habitat for Humanity Poland передбачає надання дофінансування на проведення ремонтних робіт. Усього можна отримати від 1000 до 7300 злотих. Наразі триває перший набір заявок на отримання фінансової допомоги у 2023 році. Цього разу на фінансову допомогу можуть претендувати:

  1. Українці, які мають статус UKR і самостійно орендують житло в Польщі.
  2. Польські власники квартир, які здають своє житло українцям зі статусом UKR.

На отримані кошти можна буде придбати усе, що необхідно для проведення ремонтних робіт. Усе залежить від того, на яких умовах проживають українські біженці й що саме їм потрібно. За отримані кошти можна:

  • Придбати електрику або сантехнику.
  • Поміняти вікна та міжкімнатні двері.
  • Поміняти підлогу.
  • Відремонтувати вентиляцію.
  • Зробити ремонт стін.

Але це далеко не всі можливості, якими можна скористатися на виділені кошти. Якщо гроші потрібні для інших цілей, що пов’язані з ремонтом, потрібно вказати це в анкеті. Для того, щоб подати заявку, потрібно:

  1. Завантажити договір на проведення ремонту.
  2. Роздрукувати та заповнити його.
  3. Заповнити спеціальну форму за посиланням.

В анкеті вам потрібно буде вказати якій саме ремонт ви плануєте проводити, в якому воєводстві проживаєте, вказати контактні дані тощо. Дедлайн подання заявок 31 липня. Результати буде оголошено 7 серпня. У разі, якщо у вас виникнуть запитання з приводу фінансової допомоги, можна подзвонити за номером +48 799 351 115. Консультанти інфолінії можуть надати інформацію українською, англійською або польською мовами.