Українці у Польщі можуть взяти участь у проєкті британського університету

Участь полягає у наданні інтерв'ю представнику дослідницької групи.

Українці у Польщі можуть взяти участь у проєкті британського університету

Українців у Польщі запрошують до участі у дослідницькому проєкті "Вивчення російської дезінформації: українські біженці у Євросоюзі". Дослідницький проєкт базується в Університеті Шеффілда, Велика Британія, і фінансується неурядовою організацією CARA (Рада академіків з групи ризику), Велика Британія.

Участь полягає у наданні інтерв'ю представнику дослідницької групи. Відбір відбуватиметься серед громадян України, які приїхали до Польщі (або інших країн Євросоюзу) після 24 лютого 2022 року. Вікові рамки – 18-80 років.

Не мають значення стать, рівень освіти, з якої частини України ви приїхали, зайнятість, фінансове становище чи сімейний стан.

Інтерв'ю братимуться у Варшаві, бажано офлайн (при особистій зустрічі) або онлайн. Винагорода за участь не видається. Отримані відомості будуть використовуватися лише у загальному вигляді. Конфіденційність гарантовано.

Розглядаєте ймовірність участі? Залишилися запитання? Звертайтеся: пошта [email protected], Фейбук https://www.facebook.com/balaklytskyi/, +380506257760 (телеграм, вайбер).