Українці у Познані можуть безкоштовно звернутися до Кризового пункту

Він пропонує який працює професійну підтримку українцям.

Українці у Познані можуть безкоштовно звернутися до Кризового пункту

Сімейні проблеми, домашнє насильство, залежності, кризи у стосунках - це випадки, з якими може допомогти цілодобовий Кризовий пункт втручання (Punkt Interwencji Kryzysowej). Він пропонує який працює професійну та безкоштовну підтримку українцям.

"Кризова інтервенція не мусить зосереджуватися лише на т. зв "гасіннях пожеж", тобто на реагуванню тільки на гострі кризи", - наголошує Стелла Голембєвська, директорка Муніципального центру кризового втручання, в рамках якого діє пункт кризової інтервенції. - "Ви можете прийти до нас у той момент, коли з'являться перші труднощі та дилеми. Іноді достатньо поговорити з професіоналом у потрібний момент, щоб зберегти життєвий баланс". 

Міський центр кризового втручання має дві гарячі лінії:

Помаранчева лінія працює за телефоном 61 843 01 01 щодня з 8:00 до 18:00. Це насамперед допомога залежним та їхнім родинам. Туди можуть телефонувати всі, хто цікавиться, як почати лікування чи як допомогти близьким. По той бік трубки чекають психологи, наркологи, тренери психологічної підтримки та інші спеціалісти Хостелу для залежних.

Блакитна лінія працює за телефоном 61 814 17 17 з понеділка по суботу з 12:00 до 19:00. Тут знайдуть допомогу люди, які зазнали психологічного, фізичного чи економічного насильства, а також усі, хто став свідком насильства, особливо над дітьми та людьми похилого віку. Підтримку та бесіду здійснюють педагоги, психологи, соціальні працівники та інші спеціалісти Спеціалізованого центру підтримки та кризової інтервенції.

 Центр проацює цілодобово, адреса: ul. Pamiątkowa 28.