Українка створила у Польщі жіночу ремонтну бригаду

Тетяні всіляко сприяє її польський чоловік, якого зустріла за кордоном.

Українка створила у Польщі жіночу ремонтну бригаду

Киянка Тетяна заснувала в Польщі фірму з ремонту приміщень. У ній працюють українки, які втекли від війни. Жінка сама не цурається важкої роботи. Тетяні всіляко сприяє її польський чоловік, якого зустріла за кордоном, пише ukrayina.pl.

Тетяна Новікова - дизайнерка інтер'єрів і власниця жіночої фірми з ремонту приміщень. До Польщі переїхала з Києва – хотіла своєму сину з інвалідністю кращого життя.

В Києві вона успішну фірму і займалася дизайном інтер’єру. Переїхала до Польщі через сина з аутизмом. Розповідає, що з однокласниками вдалося знайти спільну мову щодо особливостей сина, а от з вчителями були проблеми – вони не змогли знайти до нього підхід. Тетяна приїхала до Польщі і віддала сина до спеціалізованого закладу. Каже, тепер він почувається щасливим.

Разом із Тетяною до Польщі переїхали її чоловік і молодший син. Однак за кордоном подружжя українки не витримало випробувань. Сьогодні вона має чоловіка-поляка і успішний бізнес. Окрім того, дає роботу іншим українкам.

"В Україні жінка в будівництві – це норма. Важку фізичну роботу виконують чоловіки, а от штукатурку, фарбування та наклеювання шпалер дуже часто виконують жінки", - каже Тетяна.

Вона додає, що часто зустрічається зі здивуванням і недовірою, що жінки можуть зробити якісний ремонт.

"Таня стільки вміє, що могла би свої вміння подарувати ще п’ятьом жінкам", – каже її польський чоловік Пьотр.

З ним Тетяна познайомилася, коли виконувала реставрацію комоду і шукала ручки. Тепер він всіляко допомагає коханій реалізовувати її ідеї.