Укрзалізниця відреагувала на махінації з квітками до Польщі

За два тижні у поїзди не пропустили близько двох десятків пасажирів.

Укрзалізниця відреагувала на махінації з квітками до Польщі

"Укрзалізниця" за місяць заблокувала понад 600 акаунтів, які "перекупники" використовували для масового викупу квитків. Саме через цих людей пасажири часто не могли придбати квитки офіційно. Шахраї просто викуповували їх, а потім перепродували.

За два тижні у поїзди також не пропустили близько двох десятків пасажирів з квитками на імена, які не збігалися з документами, що посвідчують особу. У такий спосіб "Укрзалізниця" покарала людей, які придбали квитки у спекулянтів.

"Це (імена у квитках), як правило, імена спекулянтів, під якими ті завчасно викуповують квитки, а потім перепродають їх зі зміненим у фоторедакторі ім'ям (яке все одно проявиться у провідника при скануванні) або навіть без змін", — пише пресслужба УЗ.

Повідомляється, що за останній місяць залізничники заблокували понад 600 акаунтів, які використовували спекулянти для масового викупу квитків.

В "Укрзалізниці" нагадали, що квитки на всі польські поїзди доступні рівно за 20 днів до дати відправлення о 8:00 ранку в мобільному застосунку Укрзалізниці.

"Виключення: поїзд ?67/68 Київ - Варшава: квитки на нього надходять у продаж тепер о 9:00 ранку, щоб дозувати навантаження на застосунок", — повідомили в УЗ.