В Естонії продовжує знижуватися підтримка прийому українських біженців

Зростає частка тих, хто не має позиції чи бажання відповідати на це питання.

В Естонії продовжує знижуватися підтримка прийому українських біженців

Підтримка прийому українських біженців серед мешканців Естонії продовжує знижуватись. При цьому кількість противників прийому біженців не збільшується, але зростає частка тих, хто не має позиції чи бажання відповідати на це питання.

Наразі 65% мешканців вважають, що держава у разі потреби має приймати українських військових біженців, з'ясувалося з опитування, проведеного фірмою Turu-uuringute на замовлення Державної канцелярії та Міністерства соціальних справ.

Проти прийому Естонією українських біженців 22 відсотки респондентів, інші не зуміли висловити думку щодо цього.

На запитання "На вашу думку, чи має Естонія у разі потреби приймати військових біженців з України?" 27% відповіли "Так, звичайно", а ще 38% сказали "Швидше, так".

У лютому, коли проводилося аналогічне опитування, прийом біженців підтримували 67% жителів, що було найнижчим показником за останні 12 місяців.

Тоді проти прийому біженців виступали 24% респондентів, а ще 9% не змогли висловити чи не захотіли відповідати. Весною частка останніх зросла до 13%.

Весняне опитування було проведено з 30 березня до 2 квітня. У ньому взяли участь 1256 жителів Естонії віком від 15 років та старших.