В Польщі у українки видурили 15 тисяч євро

Жінка стала жертвою шахраїв. 

В Польщі у українки видурили 15 тисяч євро

Громадянка України, яка проживає в Великопольському воєводстві, стала жертвою шахраїв. 

Як повідомляє сайт поліції міста Піла, до жінки зателефонували невідомі й представилися співробітниками парапсихологічного закладу, розташованого за кордоном. Під час спілкування зловмисники переконували українку, що її життю та здоров’ю, а також її близьких, загрожує небезпека.

Жінка спочатку не хотіла продовжувати розмову, але шахраї переконували, що телефонуватимуть знову, бо “її сім'я в серйозній небезпеці". Зрештою, їм вдалося переконати жертву зробити перший переказ грошей на їхній рахунок. Ці кошти мали бути використані для купівлі речей, необхідних для виконання особливих ритуалів з метою зняття прокляття, яке нібито тяжіло над родиною українки.

Пізніше шахраї видурили додаткові гроші для оренди спеціальних ікон. Ці кошти вони обіцяли повернути на рахунок одразу після завершення обряду. Звісно, цього не сталося.

Зрештою, громадянка України втратила понад 15 000 євро, які переказала шахраям “для зняття прокляття”. Справою займається поліція, однак знайти шахраїв та повернути кошти шансів не так багато.