Восени в Польщі можна зробити гроші з того, що лежить під ногами

Додатковим джерелом прибутку можуть стати звичайні каштани.

Восени в Польщі можна зробити гроші з того, що лежить під ногами

Восени в населених пунктах Польщі гроші лежать під ногами в буквальному сенсі. Але треба добре не полінитися, щоб отримати їх.

Небагато людей знають, що додатковим джерелом прибутку можуть стати звичайні каштани, пише Yavp.pl.

У Великопольському воєводстві за кілограм свіжих каштанів платять 1,20 злотих. Але є умова: треба зібрати мінімум 300 кг. Це дає заробіток у розмірі 360 злотих. У цій ж самій частині Польщі (гміна Блізанув, Великопольське) ставка за кіло (з вивезенням) становить 1,40 злотих. Той, хто сам доставляє товар, отримає трохи більше - 1,50 злотих за кг. Найбільше можна заробити у Грифіцах (Західнопоморське воєводство), де за каштани пропонують 1,70 злотих. Найменше, лише 1 злотий за кілограм, платять у Лубранці (Куявсько-Поморське воєводство) та Пирицях (Західнопоморське).

Як здати каштани

На сайті skupkasztanow.pl (це тільки один з багатьох прикладів) можна дізнатися, як проходить транзакція. Перш ніж привезти плоди каштанового дерева, треба зателефонувати і повідомити їхню вагу. Працівник, який приймає заявку, інформує постачальника про дату прийому та ціну за кілограм. На місці каштани зважуються і завантажуються до автомобіля. Після цього з клієнтами розраховуються - на вибір готівкою або банківським переказом.

Кому потрібні каштани? Великі кількості плодів каштанового дерева потрібні фармацевтичній та косметичній галузям. Каштани використовуються для виробництва кремів від варикозу, гелів, масок для обличчя чи тоніків.