WizzAir зупиняє усі рейси з аеропорту Кишинева, з якого зараз літають українці

Клієнтам, які мають квитки з або до Кишинева на дати з 14 березня, обіцяють можливість повернути кошти або обміняти квиток. 

WizzAir зупиняє усі рейси з аеропорту Кишинева, з якого зараз літають українці

Угорський лоукостер WizzAir оголосив, що з 14 березня призупинить рейси з та до Кишинева, столицы Молдови.

Про це повідомив румунський ресурс Hotnews, посилаючись на пресреліз компанії, що є у розпорядженні редакції.

"Wizz Air  пильно стежив за безпековою ситуацією у Молдові та постійно підтримував зв’язок із місцевими та міжнародними органами влади й агентствами, аби гарантувати найвищий рівень безпеки. Безпека пасажирів та екіпажів залишається для нас найпершим пріоритетом, і з огляду на останні тенденції у Молдові та високі, хоч і не нагальні, безпекові ризики у повітряному просторі країни, Wizz Air ухвалив складне, але відповідальне рішення призупинити усі рейси до Кишинева з 14 березня", - цитують заяву компанії. 

Обрана дата може бути пов’язана з тим, що у разі скасування рейсів менш ніж за 2 тижні пасажири мали би право на додаткову компенсацію, а не лише повернення грошей за квиток. 

При цьому WizzAir продовжать літати у румунські Ясси, збільшивши кількість рейсів з цього міста. Клієнтам, які мають квитки з або до Кишинева на дати з 14 березня, обіцяють можливість повернути кошти або обміняти квиток. 

Молдовське Newsmaker зазначає, що цю інформацію підтвердили їм в Органі цивільної авіації, пообіцявши згодом надати роз’яснення.

Зазначимо, Кишинів з початку повномасштабної війни став одним з основних авіаційних "хабів" для українців.