Чеська організація допомогає українцям відкрити бізнес у Чехії

Програма безкоштовна для заявників.

Чеська організація допомогає українцям відкрити бізнес у Чехії

У Чехії працює Платформа DoToho!, яка надає підтримку підприємцям і підприємицям. Спеціальна програма “DoToho for UA community” призначена для допомоги саме українським біженцям. Допомагають відкрити бізнес у Чехії, або ж перенести з України з мінімальними витратами. А також знайти нову мотивацію та надати інструменти для виведення свого бізнесу на новий рівень. Ініціатива базується на практичному досвіді, знаннях і роботі над собою, пише proukrainu.blesk.cz.

Програма DoToho! UA обіцяє нові знайомства в українській бізнес-спільноті в Чехії та можливість відвідувати освітні заходи. Програма безкоштовна для заявників.

Детальніше про платформу DoToho! — за посиланням.

Як подати заявку на платформу DoToho!

Учасником/цею програми можуть бути підприємці/миці (початківці), який зацікавлені у започаткуванні нового бізнесу в Чехії або вже ведуть бізнес у Чехії та хочуть працювати над переміщенням та розвитком своєї компанії.

Важливо! Програма «DoToho for UA community» призначена насамперед для людей, які постраждали від війни в Україні. На основі наданої інформації платформа зможе сформувати для заявників коло професійної підтримки та створити індивідуальну програму. Реєстрація займає приблизно 10 хвилин.

Щоб подати заявку, необхідно заповнити гугл-форму, або написати на імейл [email protected].