В Естонії українці можуть отримати гроші на відкриття бізнесу

Сума допомоги – до 6000 євро на особу.

В Естонії українці можуть отримати гроші на відкриття бізнесу

З 2022 року Каса з безробіття Естонії активно підтримує українських біженців, які вирішили відкрити свій бізнес в Естонії. За цей час українським підприємцям-початківцям сумарно було виділено близько 84 тисяч євро, а 233 українські біженці пройшли навчання підприємництву через Касу з безробіття.

За цей час з обліку було знято 727 осіб, які стали підприємцями. 14 людей відкрили власне підприємство з фінансовою підтримкою Каси з безробіття.

“Видно, що ситуація змінилася з часом, - повідомляє представник Каси з безробіття RusDelfi. - Інтерес українських біженців до відкриття бізнесу зріс. Відкриття бізнесу – це короткострокова робота, спочатку інтересу щодо нього не було. Якщо в перший рік війни люди думали, що попрацюють тут, а потім повернуться додому, то, на жаль, реальність виявилася іншою”.

Каса безробіття пропонує підтримку для відкриття бізнесу. Сума допомоги – до 6000 євро на особу. Мета полягає в тому, щоб підприємець-початківець створив функціонувальну і сильну компанію, в ідеалі - працевлаштував не тільки себе, а й пропонував роботу іншим людям.