Перша в Європі авіакомпанія запропонує пасажирам безкоштовний інтернет Starlink

Латвійська авіакомпанія AirBaltic оснастить весь свій авіапарк системою високошвидкісного супутникового інтернету.

Латвійська авіакомпанія AirBaltic оснастить весь свій авіапарк системою високошвидкісного супутникового інтернету Starlink та надасть пасажирам безкоштовний вихід до мережі під час польоту. Про це перевізник повідомив у прес-релізі.

«Це новий історичний момент для нашої авіакомпанії та усієї галузі. Незабаром AirBaltic стане першою європейською авіакомпанією, яка запустить на борту високошвидкісний, безлімітний та безкоштовний супутниковий інтернет. Ми раді, що знайшли відповідного постачальника послуг від Starlink від компанії SpaceX, який повністю відповідає нашим побажанням і вимогам», - заявив генеральний директор AirBaltic Мартін Гаусс.

На даний момент авіапарк компанії налічує 38 літаків Airbus A220-300. Роботу з монтажу розпочнуться цього року, але фінальну дату реалізації всього проекту перевізник поки що не озвучив.

SpaceX надаватиме на кожен літак канал у 350 Mb/s. Таким чином, якщо всі пасажири на борту одночасно почнуть користуватися інтернетом, кожен з них отримає достатньо трафіку, щоб, наприклад, переглядати потокове відео, вести трансляцію з салону літака, грати в онлайн-ігри або здійснювати відеодзвінки в польоті.