Українцям у Чехії безкоштовно допоможуть розпочати власний бізнес

Проект проводиться двома мовами – українською та чеською.

Українцям у Чехії безкоштовно допоможуть розпочати власний бізнес

Чеська менторська платформа "DoToho!" запустила новий проект, націлений на українських біженців. Він безкоштовно допоможе їм розпочати або перезапустити свій бізнес у Чехії.

У рамках проекту учасники зможуть отримати детальні консультації від прикріплених до них менторів – підприємців, аналітиків та інших експертів. Вони допоможуть вивчити ніші на чеському ринку, застережуть від частих помилок та поділяться особистим досвідом. Ментори також підкажуть, як із мінімальними втратами перевезти свій бізнес із України до Чехії та адаптувати процеси до місцевих реалій.

Платформа "DoToho!" існує понад два роки і зосереджена на підтримці мікро-, малих та середніх підприємств по всій республіці. Тепер до неї можуть приєднатися й біженці з України.

Проект проводиться двома мовами – українською та чеською.

Подати заявку на участь та отримати детальну інформацію можна на його офіційному сайті: https://ua.dotoho.pro/

Останнє дослідження агентства CRIF показало, що у 2022 році власний бізнес у Чехії розпочали 8514 українців, ще кілька тисяч хочуть, але поки що не наважилися це зробити.

Мета нового проекту "DoToho!" - протягом найближчих трьох років допомогти 2500 малим та середнім підприємствам у всій Чехії.