В Естонії біженців із України запрошують на фестиваль

Фестиваль відбудеться у рамках всесвітнього дня біженців.

В Естонії біженців із України запрошують на фестиваль

Естонська рада допомоги біженцям організовує 20 червня з 12 до 16 години у Творчому містечку Теллісківі общинний фестиваль, щоб висловити солідарність людям із числа біженців. Фестиваль відбудеться у рамках всесвітнього дня біженців.

Також фестиваль, присвячений всесвітньому дню біженців, є місцем зустрічі різних громад. У рамках дня біженців на фестивалі зустрінуться як ті, хто проживає в Естонії - як біженці, так і місцеві жителі. На фестивалі можна буде познайомитися з різними культурами через національну кухню, музику та творчу діяльність.

На сімейному фестивалі мігранти та біженці з Туреччини, Сирії, України та Шрі-Ланки, які проживають в Естонії, продаватимуть різні національні товари та страви. На майстер-класах, що знайомлять із різними культурами, можна буде навчитися готувати турецький салат із булгуром, заварити чай за рецептом зі Шрі-Ланки, а також своїми руками виготовити українські амулети – ангелів-охоронців. Протягом дня на сцені виступатимуть музиканти з Естонії, України та Білорусі, а на майданчику для дітей та молоді відбуватимуться цікаві розваги та майстер-класи.