Естонія: 67 сімей біженців із порому Isabelle поки не знайшли собі постійне житло

Пором із 1 липня здають в оренду канадському підприємству.

Естонія: 67 сімей біженців із порому Isabelle поки не знайшли собі постійне житло

Наприкінці березня в Таллінні на поромі Isabelle мешкали 909 біженців (464 сім'ї), з яких 397 сімей наразі знайшли для себе постійне місце проживання. 67 розміщених на поромі сімей ще шукають собі постійне житло, повідомила прес-служба Департаменту соціального страхування Естонії.

Фахівці департаменту продовжують працювати над тим, щоб і сім'ям, що залишилися на поромі, знайшлося постійне житло і нікому не довелося знову переїжджати на інше місце тимчасового проживання.

Станом на 14 травня у місцях тимчасового розміщення Департаменту соціального страхування проживало загалом 354 особи, з них 286 – на поромі. У середньому на тиждень до Естонії прибуває 40 українських військових біженців, яким потрібна підтримка у вигляді тимчасового житла від держави.

На даний момент у розпорядженні Департаменту соціального страхування є три центри для тимчасового розміщення біженців у Вийзіку, Симера та Йихві, в яких станом на 14 травня було 289 вільних місць.

Пором Isabelle, який із квітня 2022 року використовується як місце тимчасового розміщення українських біженців, судноплавна компанія Tallink Group 1 липня здасть в оренду канадському підприємству.