На кордоні з Польщею розблокували пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ

Змогли знайти рішення та домовитись про розблокування руху.

На кордоні з Польщею розблокували пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ

З 15 травня розблокований рух пунктом пропуску Ягодин – Дорогуськ на кордоні України з Польщею.

Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури у Telegram.

"У результаті перемовин із Міністерством інфраструктури та розвитку Польщі, керівництвом Люблінського воєводства вдалося розблокувати рух пунктом пропуску Ягодин – Дорогуськ. З 15 травня рух вантажівок відновлено у звичайному режимі", – йдеться у повідомленні.

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що страйк, що тривав понад 10 днів, спричинив значні збитки для українських перевізників та експортерів

"Проте ми змогли знайти рішення та домовитись про розблокування руху. Я вдячний нашим польським колегам за спільне рішення та повернення до виконання положень "транспортного безвізу" та домовленостей щодо пропускної здатності Ягодин – Дорогуськ", – додав Кубраков.

Нагадаємо, 5 травня Міністерство закордонних справ України направило польським колегам ноту у зв'язку з акцією протесту польських перевізників, які з 4 травня заблокували рух вантажних автомобілів через найбільший пункт пропуску Дорогуськ – Ягодин.

Ягодин – Дорогуськ польські водії блокували також у вересні минулого року через те, що внаслідок полегшення пропуску українських перевізників із польського боку утворились черги. У квітні пункт пропуску погрожували блокувати польські фермери на тлі зернової кризи.