Польща: Як діяти, якщо дані про дитину на вантажаться в додаток Diia.pl

Радить посольство України в Варшаві.

Польща: Як діяти, якщо дані про дитину на вантажаться в додаток Diia.pl

У тих, хто перебуває у Польщі під тимчасовим прихистком разом із неповнолітньою дитиною/дітьми віком до 13 років часто виникають проблеми із завантаженням інформацію про дитину у профіль Diia.pl. Як діяти у такому випадку, радить посольство України в Варшаві.

Щоб завантажити дані дитини до профіля матері/батька, небхідно:

- Увійти у програму mObywatel, завантажити документ Diia.pl

- Натиснувши вкладку «Діти», вибрати дані дитини, для якої ви хочете завантажити документ. Після вибору заяв у додатку з’явиться цифровий документ вашої дитини.

Однак, якщо дані Вашої дитини не завантажуються і програма видає помилку, тоді однією із проблем, яка могла виникнути, є відсутність прив’язки номера PESEL дитини до профіля матері/батька. Тому варто перевірити, чи дані дитини пов’язані із профілем матері/батька в реєстрі PESEL.

Перевірити може той з батьків, чиї дані є в реєстрі PESEL та той з батьків, хто подавав заяву на присвоєння номеру РESEL дитини. За наступним посиланням Ви знайдете інструкцію щодо отримання послуги.

Розпочніть перевірку натиснувши на «sprawdz swoje dane». Якщо на сайті не відображаються дані дитини, Ваші дані не пов’язані з дитиною в реєстрі PESEL. Щоб пов'язати свої дані з даними дитини, надішліть через відповідну форму, яка знаходиться одразу під записом про відсутність даних дитини, до гміни, де ви отримували PESEL, заяву наступного змісту:

«Zwracam się z uprzejmą prośbą o dołączenie danych mojego dziecka do moich danych w rejestrze PESEL, żeby dane dziecka były widoczne w diia.pl Moje dane: ___________ (Imię, nazwisko, paszport, PESEL)Dane dzieckа: _________ (Imię, nazwisko, paszport, PESEL)»

До заяви додайте скани/фото ваших документів: паспорти ваш та дитини, PESEL ваш та дитини, свідоцтво про народження дитини. Підпишіть заяву довіреним профілем.

В подальшому, щоб перевірити, чи підтягнуло дані дитини до вашого довіреного профіля diia.pl, оновлюйте час від часу дані про дитину у вашому додатку у телефоні.