Україна відкрила новий пункт пропуску на кордоні з Румунією

Новий ПП "Красноїльськ" зможе за добу пропускати 2000 громадян, 10 автобусів та 490 автомобілів.

Україна відкрила новий пункт пропуску на кордоні з Румунією

На українсько-румунському кордоні у межах ділянки Чернівецької області відкрили новий автомобільний пункт пропуску "Красноїльськ".

Про це повідомив у Telegram заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Вперше з часу відновлення незалежності України відбувається відкриття нового пункту пропуску (ПП) через державний кордон. На українсько-румунському державному кордоні в межах ділянки Чернівецької області з сьогоднішнього дня розпочинає роботу автомобільний пункт пропуску "Красноїльськ", - розповів він.

При цьому Тимошенко пояснив, що початок роботи цього ПП не лише полегшить перетин кордону для громадян України, а й дасть можливість розвантажити єдиний на Буковині пункт пропуску на кордоні з Румунією - "Порубне".

За словами заступника голови ВП, новий ПП "Красноїльськ" зможе за добу пропускати 2000 громадян, 10 автобусів та 490 автомобілів. Згодом цей "Красноїльськ" має стати повноцінним вантажним пунктом пропуску.

"Питання про створення необхідних інфраструктурних умов для автомобільного сполучення, у тому числі вантажного понад 3,5 т вже обговорюється з румунськими колегами", - додав він.

Крім того, Тимошенко розповів, що вже на 85% готовий і міжнародний пункт пропуску "Дяківці", також на кордоні з Румунією. Його планують добудувати до кінця цього року.