Україна закрила 140 автобусних маршрутів до Польщі

Після верифікації маршрутів до Польщі візьмуться за маршрутами, що ведуть до інших країн.

Україна закрила 140 автобусних маршрутів до Польщі

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розпочало реформування галузі міжнародних пасажирських перевезень. Кажуть, що для покращення якості сервісу та послуг. 

Реформування почали з упорядкування переліку міжнародних автобусних маршрутів. Зокрема, було ухвалене рішення закрити 280 з них. Половина з них - маршрути до Польщі. Більшість закрили через відсутність дозволів з боку Польщі (118). Щоправда, які саме автобусні маршрути до Польщі закрили, поки не уточнюється. Інші 140 закритих автобусних маршрутів вели до Росії

“Міністерство розпочинає масштабні зміни у сфері міжнародних автобусних перевезень. Перший крок – це верифікація всіх міжнародних маршрутів, щоб мати актуальний перелік. Це дозволить нам бачити реальну ситуацію із перевезеннями та, зокрема, планувати роботу сервісу єЧерга для перетину кордону автобусами. Окрім цього, верифікація всіх маршрутів – це про можливість розширення ринку. Адже через наявність певного маршруту лише на папері, інший перевізник не може відкрити маршрут та надавати відповідні послуги”, – наголосив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

За його словами, після верифікації маршрутів до Польщі, така ж робота буде відбуватись із маршрутами, що ведуть до інших країн.