Українці масово повертаються додому з Польщі: на кордоні черги

ДПСУ збільшила кількість персоналу для оформлення.

Українці масово повертаються додому з Польщі: на кордоні черги

Прикордонники повідомляють про активізацію руху на польсько-українському кордоні: відмічається накопичення пасажирського транспорту на в'їзд до України. Подорожувальників так багато, що ДПСУ збільшила кількість персоналу для оформлення.

Активізація руху пов’язана з тим, що багато людей повертаються додому напередодні Великодніх свят. Про це повідомило у Facebook Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

"Це місцями призводить до збільшення часу очікування на перетин кордону. Таким чином, у основних пунктах пропуску на кордоні з Польщею, таких як "Шегині" і "Краківець", відмічається накопичення пасажирського транспорту на в’їзд до України", — повідомили прикордонники.

У коментарях під дописом люди написали, що чекали у черзі перед пунктом пропуску "Шегині" 4 години. "За цей час пройшло 5-6 машин", — писали користувачі соцмережі.

"З урахуванням цього прикордонники збільшили кількість персоналу для оформлення мандрівників, а також систематично взаємодіють із закордонними колегами з метою реагування на зміни ситуації. Також рекомендуємо обирати менш завантажені на в’їзд до України пункти пропуску "Угринів", "Рава-Руська", "Смільниця"", — зазначили у ДПСУ.

Черг з України у Польщу, за даними ДПСУ, майже немає.