Українцям в Польщі відправляють фейкові листи нібито від польських установ

Оголошення на вулицях у Польщі з QR-кодом також є фейковими.

Українцям в Польщі відправляють фейкові листи нібито від польських установ

Оголошення на вулицях у Польщі з QR-кодом та листи на електронній пошті про збір персональних даних від Управління у справах іноземців та Міністерства внутрішніх справ та адміністрації є фейковими.

Про це повідомляє Управління у справах іноземців.

Управління у справах іноземців не є автором оголошення та не збирає інформацію, зазначену в листівці. Ймовірно, для підтвердження інформації використовувався загальнодоступний логотип офісу. Зміст листівки може натякати на те, що це спроба отримати персональні дані. Правдива інформація, яку надає Управління у справах іноземців, доступна на сайті gov.pl/udsc. У разі виникнення сумнівів щодо інформації, що з’являється в публічному просторі, рекомендуємо перевірити її на вищезазначеному сайті або звернувшись на гарячу лінію офісу 47 721 76 75″,  пишуть на офіційній сторінці Управління у фейсбук.

Також деякі українці отримали фейкові електронні повідомлення, автори якого видавали себе за секретаріат Департаменту міжнародних справ та міграції Міністерства внутрішніх справ та адміністрації. В листі йдеться про необхідність нібито повідомляти про біженців з України за формою, що додається до повідомлення.

У разі надходження подібних листів в Управлінні у справах іноземців просять їх ігнорувати — не відповідати та не пересилати. Про такі випадки слід повідомляти CERT.