Українські біженці в Естонії зможуть продовжити тимчасовий захист через інтернет

Клопотати про продовження можна не більше ніж за три місяці до закінчення посвідки на проживання.

Українські біженці в Естонії зможуть продовжити тимчасовий захист через інтернет

Українські біженці, які отримали в Естонії тимчасовий захист, зможуть клопотати про продовження посвідки на проживання через бюро самообслуговування Департаменту поліції та прикордонної охорони.

"Оскільки війна триває, отримувачі тимчасового захисту зможуть продовжити свою посвідку на проживання. Для цього в системі самообслуговування за адресою asylum.politsei.ee слід подати клопотання", - повідомила комісар бюро ідентичності та статусів Департаменту поліції та прикордонної охорони Марина Пильдr, яку цитує err.ee.

Клопотати про продовження можна не більше ніж за три місяці до закінчення посвідки на проживання. При продовженні потрібно буде вказати особистий код, дані картки посвідки на проживання та зареєстроване місце проживання в Естонії.

Департамент зазначає, що в деяких випадках можуть бути потрібні додаткові дані або відвідування чиновників. У такому разі з людиною зв'яжуться особисто.

Станом на 4 грудня про тимчасовий захист клопотали 40 814 осіб. З 10 грудня за продовженням посвідки на проживання зможуть звернутися 17 142 особи.