В Польщі біля кордону з Україною підготували 4 нові приміщення для прийому біженців

Усі чотири відремонтовані приміщення знаходяться в Підкарпатському воєводстві в містах Перемишль, Радимно, Кросно та селі Медика безпосередньо біля українського кордону. 

В Польщі біля кордону з Україною підготували 4 нові приміщення для прийому біженців

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців та партнерська організація CORE (Community Organized Relief Effort) завершили роботи з реконструкції чотирьох приміщень, які стануть теплим притулком для біженців з України під час зимових місяців і не тільки.

Як пoвідoмляє unhcr.org, усі чотири відремонтовані приміщення знаходяться в Підкарпатському воєводстві в містах Перемишль, Радимно, Кросно та селі Медика безпосередньо біля українського кордону. Загалом у цих 4-х нових об'єктах тимчасовий притулок зможуть знайти 1384 людини, які втікатимуть від війни в Україні.

У рамках проєкту встановлено міцні теплоізоляційні двері, замінено та ущільнено ПВХ вікна, встановлено фотоелектричні установки, виконано зовнішню та внутрішню ізоляцію даху з використанням натуральних матеріалів, а також відремонтовано або замінено системи опалення.

У Перемишлі нове відремонтоване приміщення розташоване на вул. Bilana 2 й пристосоване до прийому та розміщення близько 120 осіб. Біженці з України зможуть перебувати там протягом 2-х тижнів, поки не знайдуть собі інше житло. Новий об’єкт має функціонувати не менше року. Пізніше місто зможе виставити його на продаж або виділити для інших комунальних потреб.

Нинішній пункт розміщення біженців з України в Перемишлі, а це приміщення колишнього супермаркету Tesco, діятиме тільки до квітня.