Громадський центр «Vchasno» в Катовіце запрошує жінок, дівчат та дітей з України

Усі послуги та заходи, що пропонуються центром, надаються безкоштовно.

Громадський центр «Vchasno» в Катовіце запрошує жінок, дівчат та дітей з України

Міжнародний комітет порятунку (IRC) нещодавно відкрив Громадський центр «Vchasno», присвячений жінкам, дівчатам та дітям з України.

Центр пропонує комплексні програми для жінок і дітей, серед яких:

  • Безпечний простір для розвитку дитини: сприятливе середовище, де діти та підлітки можуть навчатися, рости та почуватися захищеними. IRC забезпечуватиме психосоціальну підтримку та рекреаційні заходи, зосереджуючись на емоційній регуляції, добробуту, комплексному розвитку, методах навчання, соціальних навичках та рукоділлі.
  • Безпечний простір для жінок і дівчат: місце підтримки, яке пропонує фізичну та емоційну безпеку, розширення можливостей, розуміння своїх прав і потенціалу.
  • Психосоціальна підтримка та рекреаційні заходи: висвітлюються інформаційні сесії з питань гендерної рівності, розвитку життєвих навичок, розширення можливостей, заходів щодо стійкості, емоційної регуляції та добробуту.

Усі послуги та заходи, що пропонуються центром, надаються безкоштовно. Для отримання додаткової інформації або реєстрації, запрошують завітати до офісу за адресою: алея В.Корфантего 2 або зателефонувати за номером +48 732 106 484.

Центр працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.