Пересадка у Перемишлі: що робити, якщо ваш потяг запізнюється

Якщо все правильно зробити, то можна отримати безкоштовні квитки.

Пересадка у Перемишлі: що робити, якщо ваш потяг запізнюється

Польський Перемишль є важливим вузлом для міжнародних поїздів, а також володіє стратегічним значенням як прикордонний вузол для здійснення пересадок пасажирів. Про те, що робити, якщо ваш потяг з України запізнюється і ви пропускаєте плановану пересадку, пише visitukraine.today.

Перемишль є важливим прикордонним вузлом для пересадок пасажирів. З цього вокзалу вирушають прямі потяги до Познані, Щецина, Свиноуйсьце, Вроцлава і Варшави. Крім того, тут також перетинаються маршрути пасажирів, які подорожують до Праги за квитками Regiojet. Потяги Regiojet регулярно зупиняються в Жешуві, Тарнові, Кракові, Катовіце, Остраві та Пардубіце. Перемишль також служить важливим вузлом для міжнародних поїздів до Граца і Берліна. Але що робити, якщо ваш потяг з України до Перемишля затримується, і ви пропускаєте пересадку? Чи очікує Укрзалізниця на пасажирів, які запізнюються через затримки польських потягів? 

Як діяти, якщо ваш потяг з України затримується у Перемишлі?

Затримки потягів з України до Перемишля відбуваються час від часу. Українські поїзди прибувають на платформу №5, де проводиться митний контроль. Часто саме тривалий митний контроль може стати причиною затримки, яка перешкоджає вчасній пересадці на ваш наступний поїзд. Однак в Перемишлі є каса, яка видаватиме пасажирам довідку, яка дозволить продовжити подорож і взяти наступний польський потяг у вашому напрямку.

Які документи необхідні при посадці на інший потяг?

При посадці в новий потяг важливо пред'явити видану довідку, а також ваш квиток на поїзд, на який ви запізнилися.

У касі вокзалу Перемишля для отримання довідки необхідно пред'явити наступні документи:

  • Квиток на поїзд Укрзалізниці. 
  • Квиток на поїзд, на який ви планували пересісти в Перемишлі.

Важливо зазначити, що у деяких випадках провідники можуть не видавати паперові квитки пасажирам після закінчення подорожі. В такому разі ви можете пред'явити електронну версію квитка. Наприклад, якщо ви мали планувати пересадку з потяга Інтерсіті з Києва о 6:23 на потяг до Кракова о 7:21, і ваш потяг з Києва запізнився, ви можете отримати довідку в касі та продовжити подорож на наступному потязі у напрямку Кракова, наприклад, о 10 або 11 годині.

Як діяти, якщо ваш потяг запізнюється у Перемишлі під час подорожі в Україну?

Польські потяги також не рідко затримуються на кілька годин. У таких випадках Укрзалізниця та польська залізниця спільно координують пересадки, і Укрзалізниця може затримати відправлення поїзда з Перемишля до України. Якщо ваш польський потяг запізнюється до Перемишля, найкраще зателефонувати на гарячу лінію Укрзалізниці за номером 0-800-50-3111 і чекати подальших інструкцій від перевізника.

Крім того, Укрзалізниця оперативно повідомляє про затримки польських потягів і відправлення поїздів до України у своїх соцмережах. Якщо затримка дуже тривала, Укрзалізниця може дозволити пасажирам, які запізнилися, сісти на інший потяг в Україну з тими самими квитками. Наприклад, з Перемишля до Києва курсують 5 щоденних потягів. Тому в разі затримки пасажири можуть продовжити свою подорож наступним потягом Інтерсіті.

Зверніть увагу! Під час прибуття до Перемишля пасажири будуть поінформовані через гучномовець на вокзалі та отримають подальші інструкції.