Польща виплачує деяким українцям 10 тисяч злотих

Грошову допомогу надає фонд Климентія Шептицького, а фінансує програму з підтримки українців польський уряд.

Польща виплачує деяким українцям 10 тисяч злотих

Деякі громадяни України можуть претендувати на одноразову виплату в розмірі 90 тисяч гривень (10 тисяч злотих) від польського уряду. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань інтеграції тимчасово окупованих територій України.

Виплата призначена для українок, яких звільнили з російського полону. Грошову допомогу надає фонд Шептицького в рамках програми підтримки жінок з України. Програма фінансується з польського бюджету.

Подавати заявки на допомогу можна дистанційно, заповнивши спеціальну форму за наступним посиланням. Заявки на отримання виплат можна надсилати до 30 серпня 2023 року включно або до завершення дії програми.

Крім того, звільненим із полону українкам надають можливість реабілітаційної поїздки до Польщі. Заявки приймаються до 15 липня.

"У 2022 році фінансову допомогу від Фонду Шептицького отримали 180 українських жінок. Крім того, 24 жінки також отримали психологічну підтримку, а 19 українок узяли участь у реабілітаційній поїздці до Польщі", — підкреслили у відомстві.