У Польщі арештували двох українців, які крали велосипеди

Під час обшуку приміщення правоохоронці виявили 11 велосипедів.

У Польщі арештували двох українців, які крали велосипеди

Співробітники поліції з Явожно затримали двох громадян України, яких підозрюють у численних крадіжках велосипедів.

Злочинці скоювали крадіжки у Сілезькому та Малопольському воєводствах. Поліцейські вилучили 11 велосипедів загальною вартістю понад 50 000 злотих. Зловмисникам вже висунули звинувачення. За рішенням суду вони проведуть наступні три місяці під вартою.

У прес-релізі поліції повідомляється, що співробітники з Явожно проводили оперативні заходи у справі про крадіжки двох велосипедів з Явожно, які сталися наприкінці серпня.

“Щоразу злодії користувалися моментом, коли власника велосипеда не було поруч. Зловмисники знімали велосипедний замок і викрадали транспорт. Правоохоронці за допомогою камер міського відеоспостереження знайшли ровер, на якому пересувалися двоє громадян України, причетних до крадіжки. Вони встановили, що один із злодіїв перебував у Кракові. Там і було затримано 29-річного чоловіка”, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські встановили особу другого зловмисника, який, за їхніми даними, перебував у містечку Вєшова поблизу Тарновських гір. На місці вони увірвалися до квартири, де переховувався 41-річний правопорушник. Під час обшуку приміщення правоохоронці виявили 11 велосипедів. Їх загальна орієнтовна вартість становить понад 50 000 злотих.

Громадянам України було висунуто звинувачення у крадіжці двох велосипедів з району Явожно загальною вартістю понад 10 000 злотих, а також звинувачення у крадіжці велосипеда з району Кракова вартістю понад 12 000 злотих.