У Польщі чоловік накинувся на біженку з двома дітьми: "Ти не людина, ти українка"

Діти гралися м'ячем, який влучив в собаку чоловіка.

У Польщі чоловік накинувся на біженку з двома дітьми: "Ти не людина, ти українка"

Інцидент, що трапився в Кракові, вже набув широкого розголосу. Редакція видання FAKT отримало відео тривалістю 1,5 хвилини, на якому видно, як чоловік підходить до жінки, яка сидить на лавці, і починає її ображати.

Із розмови вдалось з'ясувати, що діти гралися м'ячем, який влучив в собаку чоловіка. Розлючений поляк не стримував своїх емоцій і з претензіями накинувся на українку. Жінка перепросила за дітей, й наголосила, що це трапилось випадково.

"Мій собака - це футбольні ворота? Що ти дивишся? Сміття, ку..ва. Твоя дитина вартує менше сміття на вулиці, як і ти, українко. Забирай своїх виб..дків, і уйо..й до себе в Україну, ку..ва", - кричав чоловік жінці.

Налякана українка крізь сльози намагалась пояснити агресивному поляку, що діти це зробили ненавмисно. Вона кілька разів просила вибачення і намагалась заспокоїти чоловіка.

На відео також чути голос ще однієї жінки, яка вслід за чоловіком почала ображати українку. Вона у вкрай вульгарній формі почала робити українці зауваження, що вона якось "не правильно" сидить на лавці.

"Ти не можеш нормально сидіти на лавці? Це не твоя Україна. Ти не людина, ти українка", - кричала їй жінка.

Запис швидко розлетівся мережею інтернет, й обурив не тільки українців, а й самих поляків, які вважають, що чоловік перейшов межу. Поліцейським вдалось відшукати жінку. Вона повинна з'явитись у відділку поліції, і, найімовірніше, напише заяву на чоловіка.

Речниця Головного управління поліції Кракова Катажина Цісло зазначила, що якщо українка недостатньо добре володіє польською мовою, то з нею зустрінуться в компанії перекладача. Наразі поліція перевіряє, чи запис правдивий.