У Польщі евакуювали цілий аеропорт через вчинок українки

Громадянка України потрапила в неприємну ситуацію, а до всього ще й підставила інших подорожуючих.

У Польщі евакуювали цілий аеропорт через вчинок українки

Громадянка України потрапила в неприємну ситуацію в аеропорту міста Лодзь, а до всього ще й сильно підставила всіх інших подорожуючих.

Як повідомляє Yavp.pl, інцидент трапився в аеропорту в місті Лодзь у четвер, 13 липня. 60-річна громадянка України збиралася летіти до Лондона. До її рейсу ще було чимало вільного часу, тож жінка вирішила з'їздити в центр міста. При цьому вона умудрилася втнути таку штуку, що весь аеропорт, а це 100 пасажирів, довелося евакуювати.

Українка мала валізку, але не хотіла її брати з собою до центру Лодзі. Жінка не придумала нічого кращого, як сховати її в жіночому туалеті. Згодом на камерах спостереження знайдуть запис, де вона зайшла в туалет з валізкою, а вийшла вже без неї. Сховала поганенько, бо валізку помітили, після чого негайно повідомили прикордонників. Оскільки поблизу не було нікого з пасажирів, ті викликали на місце піротехніків. Далі з метою безпеки ухвалили рішення про евакуацію всіх присутніх в аеропорту.

Евакуація та перевірка вмісту валізки зайняла приблизно 2 години. Коли громадянка України повернулася в аеропорт, піротехніки вже просканували її багаж й не виявили нічого небезпечного. Жінка намагалася пояснити, що не знала, що не можна лишати багаж без нагляду в аеропортах. За вчинок її покарали штрафом у розмірі 500 злотих.

Чи українка все ж встигла на рейс до Лондона, поки тривала процедура вияснення ситуації, не повідомляється.