У Польщі поліція врятувала українця, який ледь не помер від переохолодження

Після виписки з медзакладу чоловік прийшов до Яблонського відділку поліції та особисто подякував своїм рятівникам.

У Польщі поліція врятувала українця, який ледь не помер від переохолодження

Поліцейські в місті Яблонка Малопольського воєводства врятували громадянина України, який ледь не вмер від переохолодження.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт місцевої поліції, кілька днів тому поліція отримала повідомлення від випадкових перехожих про те, що біля річки лежить чоловік. Оскільки дзвінок надійшов рано-вранці, а нічна температура повітря вже опускається нижче нуля, правоохоронці негайно вирушили за вказаною локацією.

На місці виявили людину – чоловіка середнього віку, який лежав біля річки у повністю мокрому одязі. Він ніяк не реагував на зовнішні подразники та намагання поліцейських поговорити й з'ясувати хоча б щось, оскільки знаходився у стані глибокої гіпотермії. Поліцейські накрили чоловіка термоплівкою та викликали "швидку допомогу". 

В якийсь момент потерпілий втратив свідомість та перестав дихати. З огляду на критичність ситуації правоохоронці викликали рятувальний гелікоптер та почали застосовувати серцево-легеневу реанімацію аж до приїзду медиків. Оскільки гелікоптер не зміг приземлитися через густий туман, чоловіка доправили до лікарні гміни Обідова. Весь час поліцейські почергово з медпрацівниками проводили реанімаційні заходи. На місці гелікоптер вже забрав чоловіка до спеціалізованого центру лікування гіпотермії, де потерпілому надали фахову меддопомогу.

У лікарні з'ясувалося, що пацієнт – 55-річний громадянин України. За яких обставин він опинився у вищеописаній ситуації, не повідомляється. Після виписки з медзакладу чоловік прийшов до Яблонського відділку поліції та особисто подякував своїм рятівникам.