У Польщі викрили банду сутенерів, які вербували українок

Затримання відбулося у Варшаві та Торуні.

У Польщі викрили банду сутенерів, які вербували українок

Поліцейські Центрального слідчого бюро в Жешуві затримали трьох членів злочинного угрупування, яких підозрюють у вербуванні українок і польок до заняття проституцією.

Затримання відбулося у Варшаві та Торуні. Учасники злочинного угрупування діяли у Варшаві, де кілька років тримали приватні ескорт-агентства. Слідчі матеріали вказують, що до занять проституцією було залучено кількадесят жінок - польки та українки. Їх злочинці вербували через інтернет-портали.

Учасники злочинного угрупування організовували їм робочі місця, привозили до клієнтів, проводили фотосесії, а також забезпечували охорону. За все це жінки віддавали їм половину зароблених грошей. За даними слідства, місячний дохід міг становити близько 90 тис злотих. Отримані таким чином кошти злочинці інвестувати в нерухомість у Мазовецькому воєводстві.

У затриманих, а це 1 чоловік та 2 жінки віком від 36 до 60 років, вилучили 40 тис злотих готівкою, кілька десятків мобільних телефонів, телескопічну палицю та елітні годинники. Усім трьом інкримінували злочини, пов'язані зі статевою свободою та керівництвом і участю в організованому злочинному угрупованні. Крім того, в усіх трьох затриманих вилучили майно на суму майже 1 мільйон злотих. Воно піде для покриття майбутніх штрафних санкцій.