У польському місті українських біженців виселяють з готелю

Серед них - мами з дітьми, люди з інвалідністю та пенсіонери.

У польському місті українських біженців виселяють з готелю

З познанського готелю Ikar виселяють українських біженців, які мешкали там від початку повномасштабної війни. Їх близько 250 осіб. Серед них - мами з дітьми, люди з інвалідністю та пенсіонери.

Причина виселення — у приміщенні ось-ось розпочнеться ремонт, пише ukrayina.pl.

"Нам кажуть, що ми повинні самі шукати квартиру або нам пропонують заміну за 150 кілометрів звідси. По-перше, це мами з дітьми, люди з інвалідністю, кожен має свою кімнату, може працювати, діти можуть вчитися. Тепер ми не знаємо, що нас чекає", — кажуть мешканці готелю.

"Коли я приїхала до Польщі і потрапила у маленьке містечко, мені всі казали, що краще шукати допомоги у великому місті, — каже одна з біженок. — Адже там легше і вони мали рацію. Зараз ми знову збираємося поїхати в маленькі міста, де не можна працювати. Чим будемо заробляти на життя?", – каже одна з мешканок.

Біженці також додають, що багато хворих та інвалідів вже почали лікування в Познані. Тому цей переїзд може ускладнити його продовження. "Дайте нам обіцяну можливість, щоб ми могли тут прожити до кінця війни", — закликають вони.

Представники Великопольського воєводського управління підтверджують, що громадяни України можуть проживати в готелі лише до кінця листопада.

Чиновники запевняють, що ніхто з 250 людей не залишиться без даху над головою. Причому ситуація кожного з них розглядається індивідуально.