У Варшаві безкоштовно роздаватимуть засоби гігієни та одяг Levi’s

Пакунки не відправляються поштою й не передаються третім особам.

У Варшаві безкоштовно роздаватимуть засоби гігієни та одяг Levi’s

Із наближенням зими деяким людям може бути важко самостійно вирішити питання з одягом. Тож у межах найближчої гуманітарної акції варшавський Dom Matki планує роздати потребуючим гігієнічні набори та одяг від UNHCR, у тому числі велику кількість одягу бренду Levi’s розмірного ряду S-L. Йдеться про новий одяг, переважно жіночий, різного типу, у тому числі:

 • світшоти;
 • светри;
 • штани;
 • легінси;
 • джинсові куртки.

Одна сім’я зможе отримати один гуманітарний набір.

Зверніть увагу, що запланована акція – це саме гуманітарна допомога для осіб, які перебувають у потребі і не мають можливості самостійно придбати необхідні речі. Тому учасники не зможуть самостійно вибирати речі. Але за можливості кожному буде надана максимальна допомога.

До участі в благодійній акції традиційно запрошуються саме ті категорії українців, які найбільше цього потребують, а саме жінки та діти, які приїхали до Польщі після 24 лютого 2022 року та мають польський PESEL UKR. Тож організатори перевірятимуть відповідність усіх умов для отримання запрошення, включаючи:

 • проживання заявників у Польщі (дитина має проживати на території Польщі зі своїм опікуном);
 • прибуття після 24 лютого 2022 року;
 • подання повних та правильних даних;
 • підтвердження лайку на сайті.

Категорії, які першочергово зможуть отримати пакунок:

 1. Діти, матері яких наразі вагітні або мають дитину віком до одного року.
 2. Діти з сімей, які прибули до Польщі вперше протягом місяця до початку прийому заявок.
 3. Діти з сімей, в яких мати, дитина або інший член сім’ї є інвалідами (важливо, щоб усі члени сім’ї проживали в Польщі та в одному місці проживання, тобто за однією адресою та жили одним домогосподарством). Запити на допомогу для двоюрідних братів або сестер, які не проживають у Польщі, не розглядатиметься.
 4. Діти, які перебувають під опікою одиноких матерів/батьків, членів сім’ї або інших осіб (з належною документацією).
 5. Діти з сімей, у яких є щонайменше 3 неповнолітніх дітей (або дітей шкільного віку), за умови, що батько не проживає в Польщі.

У випадку, коли декілька сімей відповідають однаково за критеріями, перевага надаватиметься сім’ям, які проживають в Польщі протягом коротшого часового періоду.

Також зважайте, що людям, які не приходили під час попередніх акцій за приготованими для них пакунками без повідомлення про свою відсутність, зможуть розраховувати на допомогу в останню чергу.

Як зареєструватися та отримати гігієнічні засоби та одяг

Для того, щоби взяти участь у благодійній акції та отримати гігієнічні засоби й одяг, необхідно заповнити спеціальну реєстраційну форму. У формі має бути подана правдива інформація та не повинно бути помилок – це може призвести до відхилення заявки.

Зверніть увагу! Заповнення форми само по собі не означає прийняття заявки. Щодо прийому вашої заявки та підтвердження часу отримання вас буде сповіщено протягом найближчих днів за допомогою телефонного дзвінка або електронної пошти (не забудьте перевірити папку «Спам!»).

Анкету для реєстрації на участь у благодійній акції від Дому Маткі знайдете за посиланням. За умови підтвердження вашої участі в акції ви можете забрати свій пакунок цієї неділі 29 жовтня 2023 року в Центрі Підтримки та Координації за адресою: вул. Sienna 39 в центрі Варшави (не в Dom Matki!). Під час реєстрації ви самі зможете вибрати час отримання гуманітарної допомоги.Для того, щоб забрати пакунок, не обов’язково приходити з дитиною, але необхідно мати з собою такі документи:

 • підтвердження прибуття до Польщі після 24 лютого 2022 року;
 • документ, що підтверджує наявність дитини (дітей) або карту вагітності;
 • за наявності документ, що підтверджує інвалідність матері/дитини.

Важливо! За відсутності документів ви не зможете отримати пакунка, а також будете виключені з подальших акцій надання допомоги.

Пакунки не відправляються поштою й не передаються третім особам. Отримати їх у інший день неможливо. Тож, якщо ваші плани змінилися й ви не можете прийти та отримати свій пакунок, принаймні за день до акції скасуйте своє бронювання за посиланням, яке отримаєте в електронному листі.