Українець в Польщі пред’явив поліцейським фальшиві права на всі категорії та опинився у в’язниці

Поліцейські зупинили авто для перевірки і виявили кілька значних порушень. Особливо правоохоронців зацікавило посвідчення водія.

Українець в Польщі пред’явив поліцейським фальшиві права на всі категорії та опинився у в’язниці

Патрульні польського Вроцлава зупинили для перевірки автомобіль Ford Mondeo. Щойно вони підійшли до автомобіля і водій відкрив вікно, виявилося, що він у стані алкогольного сп’яніння. З автомобіля був характерний запах. Перевірка на алкотестері підтвердила ці припущення – у водія було 0,3 проміле алкоголю в організмі

Крім того, чоловік пред’явив фальшиве українське посвідчення водія. У документі було зазначено, що він має право керувати транспортними засобами всіх категорій. 41-річний водій зізнався, що купив документ в Україні, оскільки поліція раніше забрала в нього водійські права.

Під час подальшого огляду встановлено, що автомобіль був у несправному технічному стані, до того ж не проходив жодних важливих технічних перевірок.

Чоловіка помістили під варту. Яке покарання чекає на водія, вирішить суд. За пред’явлення фальшивих водійських прав йому загрожує позбавлення волі на строк до 5 років.